Kontakt

Informacje kontaktowe

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00 - 16:00 lub prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy za pośrednictwem dostępnego obok formularza kontaktowego.

Zadzwoń

mail

 

 

Biuro

Fabrykaszkła24
ul. Schroegera 82,
01-828 Warszawa

Produkcja

ul. Dębowa,
03-054 Warszawa

Formularz kontaktowy

Skąd o nas wiesz*:

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis www.fabrykaszkla24.pl jest ForChange Martyna Guba z siedzibą w Warszawie 01-828 przy ul. Schroegera 82 lok.8 . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności i plików „cookies” serwisu.

Osoby, którym spodobały się prezentowane przez na sposoby wykorzystania szkła jako panele szklane do kuchni, szkło laminowane do łazienki, szklane panele kuchenne czy też szkło do szaf zapraszamy do naszego salonu. Znudziły Ci się się tradycyjne kafelki – zobacz kolorowe, niezwykle efektowne szkło Lacobel. Zapraszamy po szkło dekoracyjne – szkło do kuchni, łazienki, szkło do szafy oraz super przezroczyste szkło Optiwhite. Fire-Glass szkło laminowane Warszawa, Łomianki, woj. mazowieckie. Zapraszamy po panel szklany do kuchni, szkło laminowane do kuchni oraz panele kuchenne szklane. Nowość w aranżacji wnętrz to szklane panele dekoracyjne do kuchni.

Call Now Button