Strefa bezpieczeństwa czyli laminowanie szkła

Laminowanie szkła jest celowym działaniem mającym za zadanie stworzenie szkła bezpiecznego poprzez wzmocnienie jego struktury?

Szkło laminowane składa się z jednej lub dwóch tafli szkła połączonych ze sobą za pomocą specjalnych folii, umieszczonych pomiędzy taflami szkła.

Cały proces odbywa się w specjalistycznym piecu, który oprócz wysokiej temperatury wytwarza także próżnię gwarantującą trwałe przyleganie tafli do spajającej jej folii i brak pęcherzyków powietrza w laminacie.

Proces ten zapobiega fragmentacji rozbitej szyby na elementy mogące być zagrożeniem życia oraz zdrowia, wpływa więc na bezpieczeństwo!

Oprócz cech szkła bezpiecznego ważnym wyróżnikiem dla szkła laminowanego jest jego WALOR ESTETYCZNY. W laminatach możemy zastosować nieograniczoną ilość wzorów, grafik, a także kolorów. Realizujemy projekty indywidualne dopasowane do potrzeb i fantazji naszych Klientów. Od monokoloru o każdym odcieniu do zachwycających, wyszukanych grafik. Jako jeden z nielicznych w Polsce producentów szkła laminowanego produkujemy szkło o długości ponad 3,5 mb BEZ DZIELENIA!

ŁATWOŚĆ INSTALACJI SZKŁA sprawia, że nie musimy przywiązywać się do konkretnej aranżacji, w każdej chwili możemy zmienić swoją szklaną koncepcję i po czasie po prostu ją zmienić.

To takie proste....
Jeśli chcesz upiększyć swoje wnętrze, szukasz wygodnych i ciekawych rozwiązań do kuchni, łazienki czy salonu, lubisz piękno i oryginalne koncepcje - koniecznie skontaktuj się z nami.
Pozwól nam upiększyć Twój świat...

Call Now Button