Wycena

Imię*:
E-mail*:
Telefon:
Miejscowość*:

Co chesz wycenić: Panel do kuchniPanel do łazienkiLustroDrzwi szklaneKabina prysznicowaŚcianka Walk-inInne
Przybliżone wymary szkła (mm):
Wycięcia na gniazdka:

Wybierz rodzaj szkła: FloatOptiwhiteMiracleHartowaneNiehartowaneLaminowaneLakierowanez Grafikąw MonokolorzeNie wiem
Usługa montaż:
Uwagi:

Skąd o nas wiesz*:

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin**, Politykę prywatności** oraz warunki sprzedaży i instalacji wyrobów ze szkła.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych. Administratorem danych jest firma ForChange Martyna Guba z siedzibą 01-828 Warszawa ul. Schroegera 82 lok. 133 (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 oraz Art. 6 pkt 1 lit. B ) i C ) RODO). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, upustach, rabatach oraz innych materiałów promocyjnych i reklamowych i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Podaj poprawny wynik*

* Pola oznaczone gwiazdką wymagają wypełnienia
** Regulamin, Polityka Prywatności

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis www.fabrykaszkla24.pl jest ForChange Martyna Guba z siedzibą w Warszawie 01-828 przy ul. Schroegera 82 lok.8 . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności i plików „cookies” serwisu.

Call Now Button