Szkło laminowane

szklo-laminowane

SZKŁO od zawsze było i jest najlepszym przyjacielem poszukujących piękna, światła i przestrzeni. Daje nam ono ogromne możliwości aranżacji wnętrz dlatego coraz częściej i odważniej sięga po niego nowoczesna architektura, która przechodzi kolejną fazę fascynacji tym wszechstronnym materiałem.

Jednym z najbardziej inspirujących rodzajów szkła odkrywanych przez fachowców od aranżacji wnętrz, jest bezpieczne szkło laminowane pokrywane specjalną, odporną na wilgoć i wysokie temperatury folią z nadrukowaną grafiką.

Indywidualnie dobraną grafikę drukuje się na specjalnej folii – odpornej na wysokie temperatury. Proces technologiczny połączenia grafiki ze szkłem za pomocą specjalistycznej folii odbywa się w piecu przy odpowiednio dobranej temperaturze, co stanowi trwałe połączenie wszystkich mediów przez co w efekcie uzyskujemy bezpieczny i solidny produkt. Każda grafika wykonywana jest przez nas na druku solventowym co gwarantuje trwałość i jakość wydruku przez długie lata bez zmian koloru. Indywidualnie dobraną grafikę drukuje się na specjalnej folii – odpornej na wysokie temperatury. Proces technologiczny połączenia grafiki ze szkłem za pomocą specjalistycznej folii odbywa się w piecu przy odpowiednio dobranej temperaturze, co stanowi trwałe połączenie wszystkich mediów przez co w efekcie uzyskujemy bezpieczny i solidny produkt. Każda grafika wykonywana jest przez nas na druku solventowym co gwarantuje trwałość i jakość wydruku przez długie lata bez zmian koloru.

Szkło laminowane daje nam ogromne możliwości wzornicze i kolorystyczne, ponieważ do laminowania wykorzystuje się folie przezroczyste, matowe, kolorowe jak również wzory grafik oraz zdjęć także wg własnych pomysłów.

Szklane panele dekoracyjne to nie tylko piękno i estetyka – to przede wszystkim bezpieczeństwo i oryginalny efekt na ścianie, który dodatkowo można podkreślić poprzez zainstalowanie oświetlenia LED – sprawdzoną alternatywę dla popularnych źródeł światła oraz wzmocnić jego strukturę poprzez zahartowanie.

Szkło laminowane sprawdza się doskonale na powierzchniach narażonych na zabrudzenie – działanie tłuszczu, wody. Idealnie nadaje się więc na ściany kuchni, łazienek i salonu jako również jako dodatek do szaf, stolików i mebli kuchennych. Wygląda efektownie z naturalnym drewnem, gładkimi lakierami i kamieniem.

Jednolite szklane tafle pozwalają z łatwością usunąć codzienne zabrudzenia, bez potrzeby żmudnego czyszczenia fug. Łatwo je utrzymać w czystości, są antyalergiczne i dają ogromne możliwości wzornicze i kolorystyczne.

Jest wiele sposobów na wykończenie wnętrza – my przekonujemy do tego, że to właśnie szkło staje się inspiracją do tego, żeby każde wnętrze zamienić w ponadczasową przestrzeń – w której chce się wypoczywać, w której chce się być!

Szkło laminowane Warszawa - Umów się na pomiar

Call Now Button