Szkło Lacobel

szklo-lacobel Szkło Lacobel – panele szklane locobel – to gotowe szkło pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem występującym w ponad 40 podstawowych kolorach oraz w każdym kolorze z tablicy RAL. Jest bardzo cenionym przez architektów i projektantów wnętrz szkłem. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, wnosząc do nich nową jakość i elegancję. Szeroka gama kolorów pozawala na odpowiednie dobranie barwy lakieru do konkretnego wnętrza i preferencji klienta. Jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Jednolite tafle szkła pozwalają z łatwością usunąć codzienne zabrudzania, bez potrzeby pracochłonnego czyszczenia.

Nasze szkło Lacobel – panele szklane Lacobel cechuje prostota i mała inwazyjność montażu. Panele można z powodzeniem montować na istniejących płytkach ceramicznych, kafelkach przy pomocy specjalnych klejów sylikonowych, klejów do ceramiki lub dwustronnych taśm samoprzylepnych.

Szkło Lacobel – panele szklane Lacobel to doskonały wybór cieszący przez wiele lat wspaniałym efektem wizualnym i prostotą użytkowania.

Szkło Lacobel kolory:

Paleta RAL

paleta-ral

Paleta REF

paleta-ref

Szkło Lacobel Warszawa - Masz pytania?

Call Now Button