Jakie jest zastosowanie szkła laminowanego?

Jest wiele sposobów na wykończenie wnętrza – my przekonujemy do tego, że to właśnie szkło staje się inspiracją, żeby każde wnętrze zamienić w ponadczasową przestrzeń – w której chce się wypoczywać, w której chce się być!

Szkło laminowane wykorzystuje się głównie do dekoracji wnętrz, dzięki swej wizualnej lekkości i przezierności, idealnie sprawdza się w małych, ciasnych wnętrzach, które potrzebują doświetlenia. Przejrzyste tafle zajmą optycznie mniej miejsca niż rząd masywnych, drewnianych tralek, czy konstrukcja wykonana z metalu.

Najpopularniejszy sposób zastosowania to okładziny ścian w kuchni nad blatem roboczym, które nie tylko ożywią każde wnętrze, ale dzięki gładkiej i błyszczącej powierzchni spowodują, że kuchnia zyska ciekawy wygląd i będzie bardzo wygodna w utrzymaniu czystości.

Szkło laminowane coraz częściej wypiera też tradycyjne fronty kuchenne stwarzając szerokie możliwości w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Bardzo modne jest również stosowanie tego typu szkła na ścianach w łazienkach, kabinach prysznicowych, w zabudowach szaf, drzwiach i innych przeszkleniach a także w przeróżnych aranżacjach obiektów publicznych i biur.

Najpopularniejszy sposób zastosowania to najbardziej popularne zastosowanie szkła laminowanego to:

Drzwi z kolekcji "ELEGANCE", to absolutny hit, który powstał z myślą o zwolennikach nowoczesnych rozwiązań, otwartych na nieskończoną przestrzeń możliwości graficznych jaką daje zastosowanie dowolnej grafiki po obydwu stronach drzwi. Kolekcję tą wyróżnia wyjątkowy design i możliwość dowolnej aranżacji, różnej z każdej strony. W standardzie szkło bezpieczne, laminowane, hartowane o grubości 2*4mm. Wykonywane pod każdy wymiar. Gwarancja 5 lat.

Szafy z frontami ze szkła laminowanego, to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną prawdziwej metamorfozy swojego wnętrza. To kompaktowe rozwiązanie zarówno dla nowych projektów jak również istniejących już szaf, którym poprzez wymianę frontów – na szklane (z dowolną grafiką) można nadać nowego wymiaru bez ponoszenia kosztownej inwestycji. Wykonywane kompleksowo, pod każdy wymiar. Gwarancja 2 lata.

Szklany panel dekoracyjny z kolekcji MODERN: To połączenie, które dzięki prostocie formy pozwala na stworzenie ultranowoczesnego pomieszczenia, wypierając coraz częściej tradycyjne płytki. Płaszczyznę ściany nad wanną wykończono bezpiecznym szkłem laminowanym z grafiką o grubości 6mm. Instalowane na klej, bezpośrednio do ściany. Wykonywane pod każdy wymiar. Gwarancja 2 lata.

Szklane panele dekoracyjne z dowolną grafiką Szkło to nie tylko przepis na piękne wnętrze dające nieograniczony wybór wzorów i kolorów. To bezpieczeństwo, estetyka i oryginalny design, dzięki czemu kuchnia nabiera przytulnego charakteru. W standardzie szkło laminowane o grubości 4 lub 6 mm z dowolną grafika lub w monokolorze. Wykonywane pod każdy wymiar. Objęte gwarancją.

Kabina z serii "FUTURE", którą cechuje wyjątkowy design i ponadczasowa prostota pasująca do każdej łazienki. Wykonywana pod każdy wymiar. W standardzie szkło laminowane, bezpieczne, hartowane o grubości 2*4 mm z dowolną grafiką. Gwarancja 5 lat.

Call Now Button